PARIS-BREST

İçi fındık krema dolgulu ve beyaz kuvertür çikolatalı, üzeri pudra şekerli ve file bademlerle süslü, gurme donat.

11,50
TÜKENDİ

Alerjenler:

Gluten, yumurta, soya ve süt ürünleri içerir.

Eser miktarda antep fıstığı ve ceviz içerebilir.

ZOMBIE-EYE

ZOMBIE-EYE

İçi sade, üzeri beyaz kuvertür çikolata kaplı, marşmelov ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

MONSTER

MONSTER

İçi sade, üzeri renklendirilmiş fondan kaplı, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

FRANKIE

FRANKIE

İçi sade, üzeri renklendirilmiş beyaz kuvertür çikolata kaplı, bitter çikolata parçacıkları ile süslü, Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

PUMPKIN

PUMPKIN

İçi muz kremalı, üzeri renklendirilmiş beyaz kuvertür çikolata kaplı,glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

ORIGINAL GLAZED®

ORIGINAL GLAZED®

1937'den beri değişmeyen lezzet. İçi sade, üzeri glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE ICED GLAZED

CHOCOLATE ICED GLAZED

İçi sade, üzeri şekerli kakao kaplı, glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

PINK SPRINKLES

PINK SPRINKLES

İçi sade, üzeri pembe fondan ile kaplı, renkli şekerlerle süslü glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE ICED CUSTARD FILLED

CHOCOLATE ICED CUSTARD FILLED

İçi custard kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

NUTTY CHOCOLATE

NUTTY CHOCOLATE

İçi kakaolu fındık kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı ve iç kreması ile süslü glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE DREAMCAKE

CHOCOLATE DREAMCAKE

İçi kakao kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı, beyaz ve bitter çikolata bukleleri ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CARAMEL DREAMCAKE

CARAMEL DREAMCAKE

İçi karamel dolgulu, üzeri şekerli kakao kaplı, çikolatalı pirinç patlakları ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

POWDERED RASPBERRY FILLED

POWDERED RASPBERRY FILLED

İçi frambuaz dolgulu, üzeri pudra şekeri ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CINNAMON APPLE FILLED

CINNAMON APPLE FILLED

İçi elmalı dolgulu, üzeri tarçın süslü glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

STRAWBERRY KREME

STRAWBERRY KREME

İçi çilek kremalı, üzeri çilekli kuvertür çikolata kaplı, beyaz çikolatalı pirinç patlakları ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.