MUMMY

İçi çikolata dolgulu, üzeri beyaz kuvertür kaplı , glazesiz donat.

8,75
VAR

Alerjenler:

Gluten, yumurta, soya ve süt ürünleri içerir.

Eser miktarda fındık, fıstık, badem, ceviz içerebilir.

MUMMY

MUMMY

İçi çikolata dolgulu, üzeri beyaz kuvertür kaplı , glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

COBWEB

COBWEB

İçi custard dolgulu, üzeri beyaz kuvertür çizgili, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

Dulce de Leche Doughnut

Dulce de Leche Doughnut

İçi karamelli sos dolgulu, üzeri kuvertür çikolata kaplı, karamel sos ve pudra şekeri ile süslü, glazesiz. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

PUMPKIN

PUMPKIN

İçi muz kremalı, üzeri renklendirilmiş beyaz kuvertür çikolata kaplı,glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

Strawberry Dreamcake

Strawberry Dreamcake

Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir.

SPRINKLES

SPRINKLES

İçi sade, üzeri şekerli kakao kaplı, glazeli. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

ORIGINAL GLAZED®

ORIGINAL GLAZED®

1937'den beri değişmeyen lezzet. İçi sade, üzeri glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

HAZELNUT DELIGHT

HAZELNUT DELIGHT

İçi fındık krema dolgulu, üzeri beyaz kuvertür çikolata kaplı, file fındık süslü, dolgulu ring. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CINNAMON CHEESECAKE DOUGHNUT

CINNAMON CHEESECAKE DOUGHNUT

İçi cheesecake krema dolgulu, üzeri tarçın ve şekerle kaplı, beyaz çikolata sos ile süslü dolgulu ring. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

PINK SPRINKLES

PINK SPRINKLES

İçi sade, üzeri pembe fondan ile kaplı, renkli şekerlerle süslü glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE ICED GLAZED

CHOCOLATE ICED GLAZED

İçi sade, üzeri şekerli kakao kaplı, glazeli donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

NUTTY CHOCOLATE

NUTTY CHOCOLATE

İçi kakaolu fındık kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı ve iç kreması ile süslü glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE ICED CUSTARD FILLED

CHOCOLATE ICED CUSTARD FILLED

İçi custard kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CHOCOLATE DREAMCAKE

CHOCOLATE DREAMCAKE

İçi kakao kremalı, üzeri şekerli kakao kaplı, beyaz ve bitter çikolata bukleleri ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CARAMEL DREAMCAKE

CARAMEL DREAMCAKE

İçi karamel dolgulu, üzeri şekerli kakao kaplı, çikolatalı pirinç patlakları ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

POWDERED RASPBERRY FILLED

POWDERED RASPBERRY FILLED

İçi frambuaz dolgulu, üzeri pudra şekeri ile süslü, glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

CINNAMON APPLE FILLED

CINNAMON APPLE FILLED

İçi elmalı dolgulu, üzeri tarçın süslü glazesiz donat. Fındık ve fıstık alerjisi olanlar için uygun değildir. Gluten, yumurta, soya, süt ve eser miktarda ceviz içerir.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.